CM Flashlight

Araçlar Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 1,8 MB
  • Version 1.4.0
  • Dil Türkçe
  • Firma CMCM-MD
CM Flashlight mobil uygulamasını kullanarak karanlıkta kalmaya son verin.

Android işletim sistemine sahip akıllı cep telefonunuzu bir el feneri gibi kullanmak için CM Flashlight mobil uygulamasını kullanabilirsiniz. Bu basit ve pratik el feneri aracını Android cihazınıza indirerek kullanmak için daha ne bekliyorsunuz. Artık karanlıkta kalmaya son verin.

Tamamen ücretsiz, bu süper parlak el feneri anında açılır ve size kolaylık sağlamak için bir pusula, SOS yanıp söner ve renkli bir aydınlatma içerir. Bu da karanlıkta yolunuzu bulmanız için size yardımcı olacaktır. Herkesin karanlığı aydınlatmasına yardımcı olmak için tonlarca telefon modelini destekleyen CM Flashlight mobil uygulamasında ışık anında yanar. 

İhtiyacınız olduğu her an CM Flashlight mobil uygulamasını kullanarak ortalığı aydınlatabilirsiniz. Yolunuzu bulmak için beklemeye gerek yoktur. Cep telefonunuzda bulunan CM Flashlight uygulaması yolunuzu sizlere gösterecektir. 

CM Fener, telefonunuzdaki kamera flaşını bir ışık kaynağı olarak kullanır, ancak ekran parlaklığı ayarınızı alternatif olarak da kullanabilir. Kamera flaşını kullanmak için kamera izni gereklidir. Ayarlamaları yaptıktan sonra uygulamayı sağlıklı bir şekilde kullanabilirsiniz. İhtiyacınıza bağlı olarak farklı ışık kaynakları kullanılabilir ve çevreye göre rengi değiştirebilirsiniz.

CM Flashlight indir